BÜYÜK DÜŞÜN, NET ÜRET

İstediğiniz ebatta dijital baskılar ile reklamda sınır tanımıyoruz. Bina ve araç kaplamalarının yanı sıra iç ve dış mekanlar için onlarca çeşit sergiileme sistemleri üzerine sizin ve markanızın imajını yansıtıyoruz. Pazarlama iletişimi ihtiyaçlarınıza uygun yaratıcı, uygulanabilir, fonksiyonel ve estetik çalışmalar sunarak reklam uygulamalarında fark edilmenizi sağlıyoruz. İleri düzeyde makine parkuru ve konusunda yenilikleri yakından takip eden uzman kadromuz ile sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Hp Scitex LX800 dış mekan baskı makinamız, HP DesignJet 5500ps iç mekan baskı makinamız, Roland Camm-1 Pro Folyo Kesim makinamız, Bestlam 1600E Laminsyonmakinamız ile ihtiyacınız olan her türlü dijital baskıyı sizlere sunuyoruz.

Yüksek teknolojinin ve konusunda uzman personelimizle uygulanmasını istediğiniz yeri gösterin yeter!

Her bir talep ve projenize özel; derin deneyim, üstün malzeme bilgisi ve sınırsız tasarım özelliklerini harmanlayarak, çözüm ortağı anlayışı içerisinde optimum fiyat, fonksiyonluk ve estetik faktörlerini bir araya getirip sizlere himet vermekteyiz. Ticari etik değerlerimiz çok önemli olmakla beraber, müşterilerimizin memnuniyeti herşeyden önce gelir. Bu anlayış bizleri 5 yıl üst üste HP seçilmiş baskı merkezi yaptı.

Tüm tabela ve dijital baskı reklam işleriniz için www.biontabela.com sitemizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Indoor / İç Mekan
Indoor / İç Mekan
Outdoor / Dış Mekan
Outdoor / Dış Mekan
Tabela
Tabela